Najpiękniejsze fryzury na wesele i pod welon.

W dniu ślubu każda kobieta chce wyglądać jak najładniej. Oczywiście najważniejsza jest suknia i perfekcyjnie zorganizowane wesele. Ale nie można przecież zapomnieć o fryzurze i welonie, bo to one tworzą cały wizerunek panny młodej.

Sprawdź, które fryzury są najpiękniejsze na wesele i pod welon.

Welon hiszpański. Czym charakteryzuje się takie nakrycie głowy? Jest to długi welon ozdobiony koronką. Pasuje do prostych i skromnych sukienek; optycznie wydłuża sylwetkę. Do welonu hiszpańskiego pasuje delikatna, lecz elegancka fryzura. Uczesanie musi być dobrane do stylu, w którym utrzymane jest to weselne nakrycie głowy. Pamiętaj zatem, że włosy nie mogą być zbyt mocno wymodelowane. Dlaczego? Po pierwsze, odciągną uwagę od twojego ubioru, a po drugie welon w całości je zakryje. Jaką fryzurę wybrać? Idealnie sprawdzą się pofalowane włosy, luźny kok na karku lub włosy rozpuszczone.

Wianek boho. Taka ozdoba głowy pasuje do prawdziwie romantycznych fryzur. Dlatego świetnie sprawdzą się tu loczki i fale okalające twarz, warkocze i koki lub włosy zebrane do tyłu głowy i spięte klamerką. Przedziałek powinien znajdować się na środku głowy, a pasemka muszą być koniecznie wygładzone i nabłyszczone. Styl boho kojarzy się nam z naturą, subtelnością i delikatnością. Z tego powodu i makijaż, i sukienka, i dodatki powinny być utrzymane w podobnym charakterze.

Toczek z woalką. To klasyczne i niezwykle eleganckie nakrycie głowy. Fryzura, która pasuje tylko i wyłącznie do tego typu ozdoby, to koczek lub uczesanie w stylu retro. Włosy powinny być wyprostowane i wygładzone. To, w którym miejscu kok będzie się znajdował, zależy od wielkości toczka. Twarz zakryta woalką sprawi, że będziesz wyglądać nieco tajemniczo i uwodzicielsko.

Diadem. Równie pięknie będzie wyglądała opaska ozdobiona perełkami lub kamyczkami. Taki gadżet pasuje do rozpuszczonych włosów, pasemek spiętych z tyłu głowy, loków i fal, a także do każdego rodzaju upięć. Pamiętaj, aby cały twój wygląd był dokładnie wyważony i przemyślany.