Olejek do włosów Nanoil (Nanoil Hair Oil)

Olejek do włosów Nanoil - specjalista do pielęgnacji włosówOlejek do włosów Nanoil to profesjonalne wsparcie dla włosów dostępne w trzech wersjach, stworzonych z myślą o włosach w różnym stanie – od najbardziej zniszczonych po te najtrudniejsze w stylizacji. Możesz zaopatrzyć się w jedną z trzech wersji:

  • Nanoil do włosów niskoporowatych,
  • Nanoil do włosów średnioporowatych,
  • Nanoil do włosów wysokoporowatych.

To wielozadaniowy kosmetyk do włosów i skóry głowy, który rozwiązuje wszystkie problemy z włosami – nie tylko odżywia, nawilża, regeneruje i wzmacnia wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne struktury, ale również upiększa, zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrost.

Wszystko to za sprawą kompleksu najlepszych, naturalnych olejów roślinnych skomponowanych wraz z dodatkowymi witaminami i substancjami kondycjonującymi.

SKŁAD Nanoil może zauroczyć, dlatego że jest całkiem naturalny i tak świetnie skomponowany, jak w żadnym innym produkcie. To olejek do włosów, który bazuje przede wszystkim na naturalnym olejach roślinnych (w zależności od wersji jest ich od 6 do 9). Dobrane zostały tak, aby zawierały najwięcej NNKT tj. kwasów tłuszczowych niezbędnych włosom określonego rodzaju. Ale to nie wszystko! Żeby tego było mało to każdy olejek Nanoil wzbogacony jest o przeciwsłoneczny filtr UV, witaminę E o działaniu antyoksydacyjnym oraz bardzo interesujące substancje na wzrost włosów i przeciw łysieniu. Nie sposób nie wspomnieć, że olejek do włosów Nanoil nie zawiera silikonów, parabenów, alkoholi itp.!

strona www produktu: nanoil.pl ← tam znajdziecie więcej o składnikach każdego olejku Nanoil

DZIAŁANIE Nanoil najłatwiej określić jako trójstopniową pielęgnację włosów. Działa bardzo dogłębnie, a nie powierzchownie, i przywraca włosom zdrowie na długo.

  1. Nanoil działa na powierzchni włosów, gdzie domyka łuski, zapewnia gładkość, miękkość i blask, zapewnia odbudowę lipidową i dzięki temu ogranicza utratę wody z wnętrza włosów, a także otacza włosy ochronną powłoką zabezpieczającą np. przed słońcem, toksynami itp.
  2. Nanoil działa wewnątrz włosów, gdzie wzmacnia i odbudowuje uszkodzone wiązania keratynowe, uelastycznia je, zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia i odżywia
  3. Nanoil działa w skórze głowy, gdzie dba o prawidłowe mikrokrążenie skórne, zapewnia równowagę kwasowo-zasadową, reguluje pracę gruczołów łojowych, nawilża, odżywia i wzmacnia cebulki, ogranicza podrażnienia, pobudza wzrost włosów już rosnących i nowych

Jak działają poszczególne olejki z serii?

Trzeba oczywiście powiedzieć, że w zależności od rodzaju olejku skupia się on na nieco innych problemach z włosami. I tak olejek Nanoil do włosów niskoporowatych będzie przede wszystkim przyspieszał suszenie, ochraniał przed słońcem i ułatwiał stylizację. Podczas gdy Nanoil do włosów wysokoporowatych najbardziej skupi się na zregenerowaniu, wzmocnieniu i poprawie wyglądu suchych i zniszczonych włosów, a także rozdwojonych końcówek. Natomiast Nanoil do włosów średnioporowatych co najważniejsze zapobiegnie puszeniu się włosów, doda im witalności, przywróci blask, miękkość i ochroni przed pogarszanie się ich kondycji. Przy czym każdy olejek z serii działa tak samo kompleksowo, uzdrawia i upiększa włosy w taki sposób, jaki jest najbardziej odpowiedni i najbardziej skuteczny przy określonej budowie pasm.

STOSOWANIE Nanoil to łatwizna, dlatego że można robić to na wiele różnych sposobów, które dobieramy do swoich potrzeb lub możliwości. Sprawdza się w olejowaniu włosów suchych i mokrych, a co ważne można to robić zarówno przed myciem, jak i po nim. Olejek nałożony na noc i zmyty o poranku działa bardziej intensywnie niż najlepsza odżywka do włosów, a użyty przed suszeniem lub stylizowanie włosów dodaje im lekkości, przyspiesza suszenie i ułatwia modelowanie fryzury. Co ciekawe, Nanoil można stosować nawet do olejowania włosów w misce, na gorąco lub na mgiełkę. Panowie, którzy lubią dbać o swoje brody, także mogą wcierać ten olejek w zarost, aby był bujny i pełne zdrowego blasku.

FORMUŁA Nanoil nie budzi żadnych zastrzeżeń, bo olejek świetnie wchłania się we włosy i skórę głowy ze względu na lekką, półpłynną formułę. Pozostawia na włosach wyłącznie uczucie aksamitnej miękkości i świeży, naturalny, przepiękny zapach. Po stokroć lepszy niż odżywki, których nie można stosować na skórę głowy, i które mogą obciążać włosy.

WYDAJNOŚĆ Nanoil bez dwóch zdań zasługuje na pochwałę. Skoncentrowana, a przy tym bardzo lekka, formuła jest bardzo łatwa do nałożenia na włosy i działa już w niewielkiej ilości. Wystarczą 2 lub 3 porcje (przy długich włosach) na jedną aplikację, włączając w to masaż skóry głowy. Dzięki temu 100 ml olejku do włosów wystarcza na ładnych parę miesięcy regularnego stosowania np. co każde mycie włosów. Nie ma co, to się opłaca!

DOSTĘPNOŚĆ i CENA Nanoil są kolejnymi zaletami. Choć niektórzy nie zgodzą się, co do tego drugiego. Trzeba jednak brać pod uwagę, że tak długie olejowanie włosów, tak skuteczna kuracja i tak świetna kompozycja składników muszą mieć swoją cenę. Nie jest wygórowana, jeśli dobrze się nad tym zastanowimy. Olejek Nanoil dostępny jest online. Na stronie internetowej możemy poczytać więcej na temat jego działania, właściwości poszczególnych składników, doboru oleju do typu włosów i oczywiście mamy możliwości zamówienia Nanoil z dostawą do domu.

Dlaczego kupiłabym olejek do włosów Nanoil?
To bezsprzecznie jeden z najlepiej zaprojektowanych kosmetyków do włosów, o naturalnym składzie, w trzech wersjach do różnych rodzajów włosów, z dodatkowymi składnikami na porost i przecie wypadaniu włosów, w bardzo eleganckim wydaniu i o świetnej wydajności.

Dlaczego NIE kupiłabym oleju Nanoil?
Wolne żarty! Nawet ciężka i łatwo brudząca się butelka, na której zostają odciski palców po każdym użyciu, nie jest w stanie odwieść od ponownego zakupu Nanoil.